Regulamin

REGULAMIN KORZYSTANIA Z SERWISU ADIAFORA.PL

PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ NINIEJSZYM REGULAMINEM.

 

 

POSTANOWIENIA


Prowadzący dołoży wszelkich starań, żeby strona www  funkcjonowała w sposób ciągły. Jednocześnie  zastrzega, że w funkcjonowaniu Serwisu mogą wystąpić przerwy w celu aktualizacji danych, naprawienia błędów i dokonania innych prac konserwacyjnych.

Korzystając z Serwisu Internauci obowiązani są postępować zgodnie z prawem, zasadami współżycia społecznego oraz przestrzegać zasad  szeroko pojętej Netykiety.

(w szczególności niedopuszczalne jest :

  • publikowanie treści nawołujących do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej lub treści propagujących przemoc oraz totalitarny ustrój państwa;
  • umieszczanie reklam, przekazów stanowiących reklamę ukrytą, odesłań do innych stron internetowych (m.in. linków do stron porno, do stron z farmaceutykami, stron z nielegalnym oprogramowaniem oraz do stron z materiałami chronionymi prawem autorskim);
  • używanie tzw. czarnego PR’u w odniesieniu do instytucji finansowych i podmiotów z nimi związanych.

Właściciel strony zastrzega, iż wszystkie wiadomości i materiały dostępne w Serwisie (w szczególności grafiki, artykuły, zdjęcia) są objęte ochroną prawa autorskiego).

Korzystanie  z witryny jest równoznaczne z pełną akceptacją warunków Regulaminu, zarówno dla „usług” wymagających zarejestrowania jak i nie.

Każdy Internauta zobowiązany jest do przestrzegania postanowień Regulaminu od chwili rozpoczęcia korzystania ze stron adiafora.pl.

Pod pojęciem „usługi” kryje się możliwość przeglądania i odczytywania przez odwiedzających materiałów (tekstów, zdjęć, grafik, danych itd.) zamieszczanych w Serwisie.

Administracja serwisu  udostępnia  zainteresowanym odpowiedni formularz kontaktowy. Zapytania z formularza są automatycznie przekazywane do administratora który w miarę możliwości  niezwłocznie ustosunkuje się do kwestii poruszonej  w formularzu kontaktowym za pośrednictwem  wymaganego od Państwa email-a.

Administracja Serwisu nie wyraża zgody na wysyłanie informacji handlowych oraz próśb o zgodę na wysyłanie informacji handlowych za pomocą formularza kontaktowego, w związku z tym wszystkie prośby dotyczące tych kwestii będą traktowane jako spam i na bieżąco usuwane.

Postanowienia końcowe

Adiafora może w dowolnym momencie zmienić regulamin bez podania powodu;

W sprawach nie uregulowanych regulaminem zastosowanie mają przepisy polskiego prawa.


Wszelkie pytania, opinie i wnioski dotyczące funkcjonowania Serwisu oraz oświadczenia do administracji serwisu mogą kierować Państwo za pomocą strony KONTAKT.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Google Bookmarks
  • PDF
  • Blip
  • Flaker
Tags:

About the Author

ADMIN REDAKCJA SERWISU