PRZYJEMNE Z POŻYTECZNYM

Strona startowa kategorii: PRZYJEMNE  Z POŻYTECZNYM Kiedy to, co trzeba zrobić łączysz z tym, co jest ciekawe i sprawia frajdę otrzymujesz niezwykle efektywną mieszankę. DZIAŁ POŚWIĘCONY PRODUKTYWNEMU SPĘDZANIA WOLNEGO CZASU […]

Strona startowa kategorii:

PRZYJEMNE  Z POŻYTECZNYM

Kiedy to, co trzeba zrobić łączysz z tym, co jest ciekawe i sprawia frajdę otrzymujesz niezwykle efektywną mieszankę.


DZIAŁ POŚWIĘCONY PRODUKTYWNEMU SPĘDZANIA WOLNEGO CZASU

Portal proponuje wszystkim Internautom otwartym na poszerzanie  wiedzy, –  inwestowanie w siebie, – poprzez rozwój swojego potencjału osobistego, doskonalenie swoich zdolności i talentów, nabywanie nowych umiejętności i poznawanie swoich talentów. To wszystko i jeszcze więcej dzięki magii książek (w postaci analogowej i elektronicznej). Adiafora.pl rekomenduje tylko książki  które przynoszą czytelnikowi dobre wibracje, pomagają w głębszym pojmowaniu otaczającej rzeczywistości i coraz lepszym rozumieniu “materii finansów osobistych”. Prosimy o wsparcie wszystkich, którzy solidaryzują się z naszą misją.

Czytaj wartościowe i praktyczne  poradniki. Podziel się swoją wiedza z innymi a także  pytaj kogo chcesz i o co tylko chcesz na adiafora.pl.

Czytaj wartościowe i praktyczne  poradniki

Adiafora  jest serwisem umożliwiającym zdobywanie wiedzy przez użytkowników przy pomocy publikacji, polecaniu książek , odpowiadaniu na pytania na forum i w samym serwisie. Jeśli szukasz wysokiej jakości odpowiedzi na nurtujące Cię pytania to serwis właśnie dla Ciebie.

Adiafora  jest serwisem umożliwiającym zdobywanie wiedzy

Zachęcamy wszystkich, którzy są zainteresowani pełniejszym wyrażaniem swoich opinii o  aplikowanie o prawa autora na łamach naszej strony. Jest to też sposobem na znalezienie się w redakcji  ADIAFORA.PL, po przejściu weryfikacji przeprowadzonej przez administracje serwisu, co jest równoznaczne z uzyskaniem pełnych praw redaktorskich.

DRODZY CZYTELNICY SERWIS UDOSTĘPNIA NAJBARDZIEJ RENOMOWANE, ROZPOZNAWALNE, NAJLEPSZE, INNOWACYJNE KSIĘGARNIE NA POLSKIM RYNKU INTERNETOWYM

 

OTO ONE:

(Należy kliknąć aby przenieść się do opisu i charakterystyki danej księgarni internetowej w serwisie adiafora pod kategorią – PRZYJEMNE  Z POŻYTECZNYM)

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Google Bookmarks
  • PDF
  • Blip
  • Flaker

About the Author

ADMIN REDAKCJA SERWISU