Wydawnictwo Złote Myśli

Wydawnictwo Złote Myśli Wydawnictwo Złote Myśli to jedno z największych wydawnictw elektronicznych w Polsce. Swoją działalność rozpoczęło w 2004 roku. Wydawnictwo skupia się na praktycznych poradnikach z dziedziny literatury motywacyjnej […]

Wydawnictwo Złote MyśliLOGO WYDAWNICTWA ZŁOTE MYŚLI

Wydawnictwo Złote Myśli to jedno z największych wydawnictw elektronicznych w Polsce. Swoją działalność rozpoczęło w 2004 roku.

Wydawnictwo skupia się na praktycznych poradnikach z dziedziny literatury motywacyjnej i prowadzącej do szeroko pojętego sukcesu, wydawanych w postaci elektronicznych książek (ebook), oraz w postaci drukowanej (na żądanie). Oprócz książek elektronicznych Złote Myśli wydają też książki audio (audiobook). Poradniki wydawnictwa cechuje prostota, jasność przekazu, dbałość o możliwość jak najszybszego wdrożenia w życie wiedzy zdobytej przez czytelnika.

Złote Myśli wydają praktyczne poradniki, które pomagają osiągnąć sukces. Oprócz pozycji motywacyjnych firma wydaje również takie, które w prosty sposób opisują niszową, unikalną wiedzę wynikającą z praktyki. Dzięki tym publikacjom czytelnicy doskonalą się, rozwijają, odkrywają zupełnie nowe możliwości.

Poradniki wydawnictwa cechuje prostota, jasność przekazu, dbałość o możliwość jak najszybszego wdrożenia w życie wiedzy zdobytej przez czytelnika.

Misją wydawnictwa jest pomóc ludziom w Polsce osiągnąć sukces, dostarczając im praktycznej WIEDZY, jak również MOTYWACJI do działania, żeby tę wiedzę zastosowali w swoim życiu.

Edycja którą można uznać za wzorcowy poradnik o tym jak kierować na “właściwe tory” naszą podświadomość, aby mobilizowała nas do działania i kreowała sukces osobisty, jest Złota Edycja „Bogać się, kiedy śpisz”

To ekskluzywne, jubileuszowe wydanie wsamraz dla koneserów piękna i magii książek.

(Należy kliknąć na baner aby przenieść się do LIMITOWANEGO NAKŁADU Złota Edycja „Bogać się, kiedy śpisz”)

LIMITOWANY NAKŁAD Złota Edycja „Bogać się, kiedy śpisz”

Warto również stać się posiadaczem nagrań z  wizyty w Polsce człowieka, który może nas dużo nauczyć a na pewno wie jak „zbić fortunę” bo wiedze czerpie  z życia autopsji i jest symbolem człowieka sukcesu, mowa o Dr Vitale i jego słynnych Prawach Przyciągania Pieniędzy, opartych o metodę 7 praktycznych kroków.

DVD ze szkolenia “Zaginiony Sekret Przyciągania Pieniędzy” to nagranie ze szkolenia jakie przeprowadził multimilioner Joe Vitale dla wszystkich mających otwarty umysł na nowe, nieznane często możliwości.  Nagrania są przeprowadzone przez profesjonalną ekipę filmową i wyprodukowane na 3 płytach DVD. Dzięki temu możesz wziąć udział w tym wydarzeniu, nie ruszając się z domu!

Joe Vitale to  guru „świata wielkich pieniędzy”, a zarazem realista twardo stąpający po ziemi, który dzieli się swoimi sposobami na powielanie pieniędzy. Warto oglądnąć te nagrania chociażby po to aby odpowiedzieć sobie na pytanie czy bogactwo to tylko ciężka praca z dodatkiem szczęśliwego splotu biegu wypadków czy cos więcej? Poznamy pogląd na pewne zjawiska, człowieka który stał się multimilionerem, może pozwoli to nam przeanalizować nasze błędne decyzje w życiu, a kto wie może odmieni je.

(Należy kliknąć na baner aby przenieść się do DVD ze szkolenia “Zaginiony Sekret Przyciągania Pieniędzy”)

DVD ze szkolenia -  Zaginiony Sekret Przyciągania Pieniędzy

Wydawnictwo Złote Myśli kooperuje ze znaczną ilością wydawnictw i dostawców, aby móc zaproponować Klientom jak najszerszą ofertę i jednocześnie zaspokoić najbardziej wybredne czytelnicze gusta.

Sprawdź ofertę wydawnictwa ZŁOTE MYŚLI aby przekonać się o szerokiej gamie wyboru wartościowych nietuzinkowych książek, które poszerzają horyzonty, wzbogacają czytelników o wiedzę, nie czekaj sprawdź już teraz, inni już to zrobili, dołącz do ich grona!

(Należy kliknąć na baner aby przenieść się do pełnej oferty wydawnictwa Złote Myśli)

Sprawdź ofertę wydawnictwa ZŁOTE MYŚLI

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Google Bookmarks
  • PDF
  • Blip
  • Flaker

About the Author

ADMIN REDAKCJA SERWISU