Platforma finansowa mBanku – pełna oferta

  Platforma finansowa mBanku mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. W […]

 

Platforma finansowa mBanku

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych.

Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. W ciągu przeszło 10. lat istnienia na rynku, otrzymał dziesiątki nagród i wyróżnień, w tym te najcenniejsze: m.in. tytuł „Złotego Banku 2010” w plebiscycie Bankier.pl i Pay U, przyznawany przez internautów (luty 2011 r.), tytuł „Banku Najbliższego Klientowi” w rankingu „Dziennika Gazety Prawnej”, Expandera i CBM Indicator (grudzień 2010 r.) oraz przyznawane przez konsumentów „Godło Jakości Obsługi 2010” (wrzesień 2010 r.).

mBank w ciągu 11. lat stał się nie tylko największym bankiem internetowym w Polsce, ale również jednym z największych detalicznych, obsługujących ponad 2 mln rachunków bieżących dla Klientów indywidualnych. W niezależnych badaniach mBank regularnie zdobywa tytuł banku najchętniej polecanego przez Klientów w Polsce. Takie wnioski płyną m.in. z Audytu Bankowości Detalicznej za I kwartał br, przygotowanego przez TNS Pentor.

Aktualnie mBank stał się potentatem w bankowości internetowej dzięki nieszablonowemu podejściu do klienta, stawianiu na klarowne i jasne reguły w relacjach z potencjalnymi klientami. W kampaniach reklamowych stawia na uczciwość w przedstawianiu swoich produktów finansowych. W społeczności internautów jest odbierany jako symbol rzetelności i profesjonalizmu w usługach bankowych.

Aby klienci mBanku mieli jak najwyższą satysfakcje z korzystania z usług finansowych, bank rozszerza możliwość dokonywania wpłat i wypłat gotówkowych o sieć 72. oddziałów MultiBanku. Z nowej usługi będą mogli skorzystać Klienci indywidualni oraz firmowi. Obsługa gotówkowa w oddziałach MultiBanku stanowi uzupełnienie sprawdzającego się od lat modelu, proponowanego przez mBank, w którym codzienne wpłaty i wypłaty gotówki można wygodnie realizować we wpłatomatach i bankomatach.

Spośród dostępnych na rynku, usługa wyróżnia się wygodnym, zdalnym sposobem awizowania każdej wypłaty. Jako jedyny bank w Polsce, mBank umożliwia awizację nie tylko telefoniczną (za pośrednictwem mLinii), ale także za pomocą serwisu transakcyjnego, po zalogowaniu się do konta.

Sam sprawdź atrakcyjność produktów finansowych mBanku

Sprawdź ofertę


Pełna ofertę mBanku poniżejPodziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Google Bookmarks
  • PDF
  • Blip
  • Flaker

About the Author

ADMIN REDAKCJA SERWISU